Březen 2009

Escape The Fate-Something

27. března 2009 v 13:26 | wamp.without.wings |  Hudební
Tak myslím, že tohle je jeden z 1. songů, kde už zpívá Craig a ne Ronnie /ale nejsem si jistá xD/, tudíž to sem musím dát jako ochutnávku .

Three Days Grace

25. března 2009 v 10:45 | wamp.without.wings |  ♥♥Music♥♥
Na tuhle kapelku mě navnadil můj kamarád tak mě napadlo, že by nebylo špatné Vám ji taky představit /pokud ji už dávno neznáte/;)

Three Days Grace (také známí jako 3DG nebo TDG) je alternativní metalová a post-grungeová Kanadská skupina . Původní čtyřčlenná formace vznikla v roce 1992 pod jménem"Groundswell" . Své jméno změnili na Three Days Grace a v roce 1997 se stali triem. Skupina se přestěhovala z Norwoodu do Toronta a poznala producenta Gavina Browna, který dříve byl manažerem skupiny Big Sugar. Brown pomohl produkovat jejich debutové album, Three Days Grace, které bylo vydáno v roce 2003 , a které dosáhlo mnoha ocenění . Vedoucí song alba I Hate Everything About dosáhl mnoha ohodnocení. Druhý singl Just Like You byl hitem jedna na rock charts in Canada, třetí píseň Home byla hitem na #2 on the US Modern Rock chart Vydaly ještě čtvrtý singl "Wake Up,". Three Days Grace byly nominováni na New Group Of The Year , ale vyhráli Billy Talent.V roce 2006vydaly nové album One-X.První sing z One-X byl "Animal I Have Become,"- ten jim zařídil cenu na US Modern Rock a US Mainstream Rock . V prvním rekordním týdnu se prodalo 78,000 kusů. Druhý singl alba "Pain''byl oceněn Billboard Mainstream Rock Charts v prosinci 2006 a Modern Rock Tracks Chart v únoru of 2007. Další sing ,,Never Too Late'' byl oceněn spolu s videem v dubnu 2007 .Three Days Grace jsou po turné pro si nyní dávají od své hudební kariéry odpočinek.


Vlasový úlet z Tokia

17. března 2009 v 20:59 | wamp.without.wings |  Fun=)
Dokonalost tohle
+++++++++++++++


Praha je...

12. března 2009 v 10:38 | wamp.without.wings |  My Private Life
..krásná, únavná, špinavá..nevím, co tohle velkoměsto vystihuje nejlíp...
Ale každopádně byla včerejší exkurze do Národního muzea hodně vyčerpávající....
Miluju metropole a tak byl tenhle výlet pro mě velice příjemné a vítané zpestření nudné školní docházky xD...
Cílem naší exkurze mělo být Národní muzeum a historické jádro, ale tak řekněte mi, kdo někdy nebyl v Praze a nebyl na všech možných i nemožných památkách? xD
Takže mě stejně nejvíc zaujalo obchodní centrum "Palladium".

No tak je tu opět pátek :P

6. března 2009 v 15:46 | wamp.without.wings |  My Private Life
No dlouho jsem sem nic nepsala, jaksi nemám motivaci a hlavně inspiraci:P.
Takže jdu Vám aspoń sepsat moji momentální situaci.
Právě jsem přišla z našeho ústavu/ Heh, školy/ promočená, protože prší, což je asi logický xD, ale štastná protože je PÁÁÁÁTEK XD/ to je myslím taky logický xD/.