Fun=)

Vlasový úlet z Tokia

17. března 2009 v 20:59 | wamp.without.wings
Dokonalost tohle
+++++++++++++++

True Blood-Pravá krev

12. února 2009 v 17:56 | wamp.without.wings
Jak název napovídá jde o krev. O pravou krev.
Seriál sleduje osudy Sookie Stackhouse, která pracuje jako barmanka v Louisianně. Má schopnost nebo dar (toť je otázka) slyšet myšlenky ostatních. Jednoho dne (večera) se v baru objeví upír Bill Compton a Sookie se zamiluje...

Vrána

29. ledna 2009 v 11:49 | wamp.without.wings
Tak a konečně si připadám úplná, konečně si připadám o něco vzdělanější, konečně jsem totiž zhlédla Vránu s Brandonem Lee......

-I like U-

10. září 2008 v 15:42 | wamp.without.wings
__§§§§§§_____$$$$$_____$$$$$____§§§§___§§§§____________________________ ___§§§§___$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$__§§§§_§§§§_____________________________ ___§§§§__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__§§§§§§§______________________________ ___§§§§__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___§§§§§__§§§§§§§___§§§___§§§__________ ___§§§§___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____§§§§__§§§___§§§__§§§___§§§__________ ___§§§§____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____§§§§___§§§___§§§__§§§___§§§__________ ___§§§§______$$$$$$$$$$$$$$$_____§§§§____§§§___§§§__§§§___§§§__________ ___§§§§________$$$$$$$$$$$______§§§§______§§§§§§§____§§§§§§§___________ __§§§§§§_________$$$$$$$_______§§§§____________________________________ ___________________$$$_________________________________________________Pošli to Těm,které máš rád/ráda♥

Mají to blondýny jednodušší???

26. července 2008 v 0:45 | wamp.without.wings
Určitě vás taky už někdy napadlo, že to mají blondyny v životě jednodušší xD A myslíte, že jsou vážně hloupé? xD Ty vtipy přece museli nějak vzniknout.
Tak tady je názor jedné brunetky;)
"Narodila jsem se před třiadvaceti lety jako brunetka a to už mi asi zůstane, ale celý život jsem obklopena blondýnkami. Sestra je blondýna, matka je blondýna, sestřenice jakbysmet. A jen stěží by se na ně dalo uplatnit ono otřepané rčení "hloupé blondýny". Všechny mají titul MUDr., který získaly na naší nejprestižnější univerzitě. Přesto tak na ně lidé, a muži především, pohlížejí.
Když si matka vybírala nový automobil, vzala mě s sebou do několika autosalonů, abych jí pomohla vybrat. Přiznávám, že autům rozumím naprosto stejně jako ona, majetně nevypadám, přesto však obsluha chrlila technickou dokumentaci mně do tváře. A maminka? Ta si zatím mohla tak možná vybírat barvu.
A naopak, když jdu se sestrou večer ven, na skleničku nebo kamkoliv jinam za zábavou, chápu, že být blondýnkou má své světlé stránky. Za stejnou dobu, za kterou mě pozve na skleničku jeden muž, jí přijde pozvání sedm. A to, prosím, nejsem žádná šeredka. Za nic neplatí, parkovat může kdekoliv a pokud náhodou nacouvá do vedle stojícího auta, pán je gentleman a ještě jí s milým úsměvem vycouvá a pomalu se i omluví, že zaparkoval tak špatně a že se jí tam pletl.
Těžko říct, zda by takové věci neprošly třeba i mně či nějaké jiné ženě jakékoliv barvy vlasů. Ale leccos to dokumentuje. Totiž to, že blondýnka je prostě "sladká". A muži mají rádi panenky... Ale tou může být kterákoliv z nás :-)! "

Sexy test

18. června 2008 v 22:26 | wamp.without.wings
SEXY TEST
# # #
# # #
# # # Vezmi si papír a napiš pod sebe čísla od 1-10.
# # # Potom odpověz na otázky:
# # #

Testííík xDD

30. května 2008 v 21:59 | wamp.without.wings
1. JAK DÁŠ ŽIRAFU DO LEDNIČKY?
.
.
.
.

TEST:Máte depku???

15. května 2008 v 16:00 | wamp.without.wings
Moje skore xD:
Vaše celkové skóre je 11 bodů.
Stejného výsledku dosáhlo 51 % uživatelů.
Jisté riziko tady je. Zkuste upravit svůj spánkový režim a vztahy ve svém okolí, je-li to možné. Pokud se Vvaše problémy brzy nezlepší, kontaktujte pro jistotu odborníka.

BODY ART 2008

7. května 2008 v 15:40 | wamp.without.wings
"Život v ráji" měli na těla modelek ztvárnit profesionálové i amatéři, příznivci malování na tělo.

Test: Jak dobře znáte hlášky z českých filmů?

2. května 2008 v 16:09 | wamp.without.wings
Mno, vyzkoušejte si svý znalosti xDxD Já jsem věděla 7 z 10 otázek.....

Dolls

31. března 2008 v 14:39 | wamp.without.wings

***Pinky style***

29. března 2008 v 22:25 | wamp.without.wings
Mnooo, poslední dobou na sobě pozoruju, že se mi nějak líbí růžová, taká ta výrazná
A tahle gitárka je k sežrání xDxD

Metalová gesta..xD

11. března 2008 v 22:40 | wamp.without.wings
"Házení řepou": Mohutné házení dlouhými vlasy do rytmu(anglicky headbanging) se prý poprvé objevilo v roce 1968 během koncertu Led Zeppelin v Bostonu. Dnes je známo mnoho různých stylů, od klasického "nahoru-dolů", přes poměrně běžného "cirkuláče" až po extrémní "mrskání bičem", při kterém se ztrácí výraz obličeje. Kytarista Evanescence Terry Balsamo v roce 1995 z přílišného házení řepou dostal mrtvici a dočasně ochrnul na levou půlku těla.

Eddie the Head :D

10. března 2008 v 22:06 | wamp.without.wings
Tak tohle vážně nwm, kam zařadit......Ale tak je to hlavně vtipný tak ->Fun=)
Jak vznikl nejslavnější maskot v heavy metalu?
Maskot Iron Maidem, postava krvelačného zombie, která kapelu provází od obalu prvního alba a jako klátící se monstrum se objevuje na všech koncertech kapely.

Love by animals....:-)

3. března 2008 v 22:26 | wamp.without.wings

Oči

23. února 2008 v 1:50 | wamp.without.wings

Co znamená vaše oblíbená barva...

22. února 2008 v 22:25 | wamp.without.wings
Celý článek
Bílá
Tuto barvu mají rádi lidé otevření, upřímní a nekompromisní, kteří nic neodpustí sobě ani svému okolí.

Červená
Pokud dáváte přednost této barvě, býváte často impulzivní, dokonce až agresivní. Své názory prosazujete, i když nemáte pravdu. Nejbližším však dokážete projevit i něžnost a srdečnost.

Černá
Vyznavači této barvy se vyznačují citlivostí a tajnůstkařením. Baví je i filozofovaní, dokážou šikovně vycházet s lidmi, jsou to rození diplomati.

Fialová
Vaše osobnost je originální, jste samostatný člověk s nezávislými názory a máte zřejmě umělecké sklony. Na své okolí i na sebe máte někdy přehnaně vysoké nároky.

Hnědá
Prozrazuje, že jde o člověka důvěřivé, milé a klidné povahy. Nechybí mu lidskost a silně vyvinutý smysl pro spravedlnost, díky čemuž jej můžete jen těžko rozeznat a ocenit jeho kladné vlastnosti.

Modrá
Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lhostejnost - takto by se stručně daly vyjádřit vaše vlastnosti.. Váš vnitřní svět a život je komplikovaný, toužíte mít všeho hodně, ale neděláte nic, aby jste toho dosáhli.

Oranžová
Zajímá vás svět i lidé okolo. Máte zvědavou povahu, novátorské schopnosti a ctižádostivost. Při uskutečňování svých předsevzetí jste tvrdohlaví.

Růžová
Prozrazuje sentimentalitu a jemnost. Romantické city jsou pro vás přímo charakteristické. Váš smysl pro praktičnost života se přiklání k okrášlování sebe sama podle vlastních představ, což vám často způsobuje zklamání a problémy.

Zelená
Představuje kreativitu, citlivost a ochotu pomáhat jiným lidem prostřednictvím pochopení. Rozdáváte lásku, uzdravujete a motivujete je. Pozor ale, aby jste se příliš nevyčerpali.

Meruňková
Obnovuje, oživuje a jemně stimuluje a může rozpustit a odstranit emocionální blokády. Tento barevný odstín, který je nejblíže barvě pokožky, udržuje v proudu životní energii a zjemňuje pleť.
Žlutá
Je nejsvětlejší z pestrých barev, působí jasně, povzbudivě, zahřívá a rozveseluje. Je to symbol moudrosti, vysoké inteligence a myšlení. Svým pozitivním, magnetickým chvěním působí žlutá povzbudivě na nervy a ztělesňuje pocit svobodného, nezatíženého vývoje. Podporuje chápavost, schopnost kontaktu, zpracovávání zážitků a dojmů a oživuje myšlení. Působí pozitivně na paměť.
Zlatá
Dává pocit hojnosti, lesku a nadbytku. Je to barva správného, pravého středu, barva univerzální lásky a nejvyšších hodnot a zastupuje idealismus, velkorysost a šlechetnost. Zlatá dělá cokoliv hodnotné, drahocenné a žádoucí. Zlatá transformuje poznání v pochopení, pomáhá při zvládnutí duševních nejistot, podporuje ducha na cestě k univerzální moudrosti.

Tyrkysová
Barva sebeznázornění, podporující sebevědomí a podněcující fantazii a spontánnost. Je to barva přátelských citů, sympatie a pospolitosti. Tyrkys může potlačit nesmělost, zdrženlivost a trému.

Indigová
Symbol mystických hranic a spirituálních sil. Zastupuje dokonalou neporušenost, skvělé zdraví, univerzální vědomí, vyrovnanost, důstojný klid, důvěru a mírumilovnost.

Šedá
Barva dokonalé neutrality, opatrnosti a ochoty ke kompromisům. Je schopná přizpůsobení, kombinovatelná a diskrétní. Je to barva potlačování, omezování, nejistoty a strachu ze života. Šedá leží v husté mlze, loupí rozhled a skrývá cíl.

Kočky Emily

21. února 2008 v 14:53 | wamp.without.wings
MYSTERY
Hrozivé mňau
Miluje dát si šlofíka, aby odfrkla svým znaveným kostem
Pobývala okolo paneláku
Vůdce smečky
Narozena 13. května
Drží se blízko Emily
Stará škola

Mystery je vůdce smečky a drží se blízko Emily. Narodila se 13. května, ale nikdo neví před kolika lety. Poznáte ji nejspíš podle jizvy ve tvaru hvězdy tam, kde kdysi oko bývalo. Tohle kotě ze starý školy má nejhrozivější"mňau", protože pobývala okolo paneláku a tak ví o co jde. Dávej bacha - miluje dát si šlofíka, aby odfrkla svým znaveným kostem, takže budeš litovat, když jí vzbudíš.

Emily: Hej Mystery, co je to ta velká záhada?
Mystery: To bys měla vědět
Emily: Dobrá poznámka.


MILES
Kreativní génius
Nejrychlejší kocour ve městě
Může za to, že se věci dějí
Narozen 13. dubna
Velký improvizátor
Vždy opouští své místo
Koumák

Miles je temně kreativní génius tlupy, narozen bouřlivého 13. dubna za úplňku.
Krouží kolem a koumá, ví jak uskutečnit plán a je znám všem jako nejrychlejší kocour ve městě. Umí vykličkovat z jakkoli prekérní situace. V boji vždy opouští své místo - a místo kde kdysi míval oko si značkuje Xkem.

Emily: Hey Milesi. Potřebujeme propašovat přemísťovač do proudového
kondenzátoru. Ale drž to v tajnosti, nebo nás zašijou.
Miles: Myslím, že si rozumíme. A tenhle rozhovor jsme nikdy
nevedly.


SABBATH
Kotě z nový školy
Vyhledává problémy a většinou je nachází
Často je viděn v dáli
Často říká "kámo"
Má bojovou jizvu na pravém uchu

Sabbath je kotě z nový školy, nejmladší člen tlupy. Narozen 3. prosince - má narozeniny na stejný den jako jeden další rocker! Svoje mládí ukazuje častým říkáním "kámo", děláním randálu a hledáním problémů - většinou je nachází.

Emily: Takže to vysvětluje tu bojovou jizvu na tvém uchu?
Sabbath: Kámo. Měla bys vidět toho druhýho kocoura.
Emily: Sabbathe, proč se vždycky držíš stranou?
Sabbath: Někdy musíš chodit sem a tam abys zavadila o dobrodružství!


NEECHEE
Myslitel; intrikán
Zřídkakdy se vám podívá do očí
Skvělý otvírač zámků svou šestiprstou tlapou
Pruhovaná špička ocasu
Nihilista

NeeChee je myslitel a intrikán tlupy. Narozen 25. srpna - významný den v historii filosofie samozřejmě! Nejprohnanější z Emiliiných koček, zřídkakdy se vám podívá do očí; to je cesta Nihilisty... Je také skvělým otvíračem zámků těmi svými šestiprstými tlapkami a je také jediným členem tlupy, který není čistě černý - špička jeho ocasu je pošpiněná bílými pruhy!

Emily: NeeChee, jaký je smysl života? Kdo je můj skutečný otec? Bude mi zle?
Jaká jsou dnes má šťastná čísla?
NeeChee: Co - magická 8-koule je rozbitá? Ztrať se, dítě.

Kiss ikonky

17. února 2008 v 19:35 | wamp.without.wings

Význam mýho jména:-)

14. února 2008 v 11:11 | wamp.without.wings

Kateřina

Druh jména:ženské
Původ:řecký
Význam:čistá, cudná, mravná
Domácké podoby:Katka, Káča, Káťa, Kačena, Kačenka, Katuška, Kateřinka, Katy, Kity, Kátěnka, Katla
Oblíbenost:patří k nejoblíbenějším
Inpirováno na Lucíkově blogu =)
 
 

Reklama