Other of emo

Death Emo Kid

28. května 2008 v 15:20 | wamp.without.wings
Lukáš.Jméno dítěte,které chtělo být jiné.Chtělo být alespoň trochu samo sebou.Podařilo se mu to,alespoň do té doby než potkal JI.To ona mu zničila jeho štěstí a vlastně i jeho celý život.Začneme od začátku:
Bylo mu 15.V den jeho narozenin nastala u něj veliká změna.Nechtěl být jako ostatní povrchní kluci,se kterými se stýkal každý den.Proto se změnil.Rodičům se to nejdřív nelíbilo,ale pak si zvykli.Ve společnosti to už bylo horší.Každý si myslel,že je gay.. a to jenom proto,že se stal...EMO KID...
Tmavě hnědé vlasy spadající přes oči.. namalované oči,které jen málokdy ukazoval..typické tričko a upnuté kalhoty.. odznaky..pásky.. a náramky z šátků.. a dokončil to botami značky converse..byli červené s modrými kaničkami.Takhle teď tedy vypadal Lukáš.Nestyděl se za své city.Bez problémů je dával najevo a na nic si nehrál.Ale pak potkal ji.Byl zrovna na nějaké párty u kamaráda a ona stála ve druhé partě.Koukali na sebe celou dobu,ale pak se začali bavit.Vyměnili si icq a už to neřešili.Až druhý den ráno,když zapnul počítač a icq se mu objevila prosba o authorizaci si na ní vzpomněl. Ty hluboké až nazelenalé oči měl pořád před sebou.Napsal ji jestli by neměla zájem se sejít.Odpověď byla kladná..
Hned odpoledne ji viděl na houpačce na místním hřišti.Měla to co včera a jemu to vyhovovalo.Takhle to chodilo každý den.Psali si,když nemohli být spolu,ale snažili se být pohromadě co nejdéle.A tak to šlo dva roky.Oběma bylo 17.Chtěl se s ní zase sejít.Vymluvila se,že nemá čas.Bylo mu to divné,ale víc to neřešil a šel se projít sám.Měl rád samotu.. tedy vlastně jen do té doby,než ji potkal.Na okraji města byl lesík,kam chodil nejraději.. bylo tam ticho a klid.Tentokrát ale zaslechl až podezřele známý smích.Šel podle hlasu a uviděl ji s..Karlem.Jeho nejlepším kámošem.Nedělal si ukvapené závěry,nevěděl co tu dělají a možná to ani nechtěl vědět,ale bylo pozdě.Jakmile zaslechl svoje jméno přikrčil se za strom a poslouchal.Věděl,že to není hezké,ale.. musel.Předem se oběma omlouval.,,Mám ho v hrsti.. můžu ho ovládat jak chci.. chová se opravdu jako malé dítě.." ani nedopověděla a oba se rozesmáli.Lukáš se prudce otočil a vyběhl pryč z lesa.Věděl kam půjde.Na okno do jednoho opuštěného domu.Bylo tam krásně..Zapálil si.. a to už dlouho neudělal.
Zklamali ho.. oba.Ale proč?? Co jim udělal tak strašného,že se mu odvděčují takovýmto způsobem??
Nevěděl..a ani o tom nechtěl přemýšlet.Zahleděl se do dáli a potom pod sebe.Neuvědomoval si co dělá a stoupl si na rám.Chystal se skočit,ale na poslední chvíli se zarazil..Vzpomněl si na cigaretu ve své ruce a tak ji típl.Až potom mohl v klidu skočit.Rozloučil se se všemi,které měl tak rád.Se všemi,kteří ho celou dobu podváděli..Odrazil se a skočil.Přímo před auto,které už nestačilo zabrzdit.Byl na místě mrtvý.Zemřel tak mladý,vždyť mu bylo teprve 17. a to kvůli dvěma lidem,na které se vždy spoléhal...Krásný kluk,do kterého by jsme se všechny a možná i všichni zamilovali už tady není vinou těch dvou.. a já je za to do smrti nenávidím...Proč to muselo dopadnout takhle?? Ptám se na tuto otázku každý den minimálně desetkrát,ale odpovědi se mi nedostane..škoda.. už ani nedoufám.. vše je totiž ztraceno..tak neurážejte EMO KIDS.. vždyť jsou to také jenom lidi a ve většině případů mnohem lepší než kdokoliv jiný..
Death EMO Kid...

Fenomén: EMO

5. května 2008 v 9:28 | wamp.without.wings
Tak POZOR ! xDxD...Další video objasn'ující záhadu jménem emo xDxD

Emo vtipy x_X

26. března 2008 v 17:36 | wamp.without.wings
Jde si depresí zničený emo boy v noci po ulici s netopýrem na rameni,
Okolo jdoucí hovoří: ,,Fuj , jak se to může někomu líbit, také hnusné zvíře"
Netopýr poví: ,,Aji já si myslím, ale nemůžu za to, že mě k sobě přivázal"

----

Emo na TV Prima

7. února 2008 v 13:33 | wamp.without.wings
Mno tohle mi přijde přehnaný a nepravdivý...když jsem to viděla, taq jsem se rozhodla to sem dát...i když nejsem EMO...jenom se mi ten life style líbí...ehm,posud'te sami..mně to připadá dost hrozný!:(

Oblečení..uplně good kousky xD

5. února 2008 v 22:31 | wamp.without.wings
Mno,taq jsem surfovala po netu a tohle úplnou náhodou našla :-).....good shop s emo,HC,punk......-Taq tady to je☺-.....a tohle je jen hodně malá ochutnávka:-)

Hnutí za volnost stylu

31. ledna 2008 v 19:51 | wamp.without.wings
Tohle mám od EmoRomi....a byla bych moc ráda, kdybyste si to taqy dali na blog:)

Styl oblékání...♥

30. ledna 2008 v 17:26 | wamp.without.wings
Emo oblékání je stejné jako styl samotný - emocionální. Základem oblečení jsou kontrastní barvy - černá a bílá, někdy kombinované s tmavě červenou. Typickým znakem oblečení jsou uplé a těsné džíny.
Trička většinou dvoubarevná, která většinou obsahují nějaký obrázek - lebky, emo kids. Emaři také nezapomínají nosit pásky, většinou mají nějaký vzorek, to znamená lebky, kontrast barev, které vyjadřují citové projevy.

Plyšáci x)

18. ledna 2008 v 12:25 | Katty

Co je to emo???

9. ledna 2008 v 22:22 | Katty

Co je to Emo?

Jak je vlastně poznáme? Kdo vůbec jsou? Základním rysem je silná emotivnost. Ať už melancholický a nešťastný stav mysli, deprese a neústojný pocit, že tenhle svět už nebude lepší nebo nepřekonatelná radost. "Emo" někdy bývá používáno k označení depresivních pocitů a nálad.
V dnešní době je slovo Emo používáno v širším významu, a je často považováno za zkratku slova "emotivní". Po roce 2000 začaly hudební skupiny jako Dashboard Confessional popularizovat dramatičtější a osobnější "Emo" styl, jehož texty začaly daleko více oslovovat teenagery, kteří poprvé zakoušejí životní a vztahovou frustraci.

Rozdělení Emo

 
 

Reklama